Ana Sayfa Haberler Berkin Mühendislik’te Büyüme ve Gelişim Odaklı Görev Değişimi

Berkin Mühendislik’te Büyüme ve Gelişim Odaklı Görev Değişimi

Ürün, teknoloji ve altyapı alanlarında kaydettiği büyümeyi ve gelişimini önümüzdeki dönemde daha yüksek bir tempoda sürdürmeyi hedefleyen Berkin Mühendislik’in üst yönetiminde yeni bir görevlendirme yapıldı. Firmanın kuruluşundan beri Genel Müdürlük (Chief Operating Officer / COO) görevini yürüten Yücel Atalay, bu görevi, 20 Aralık itibarıyla Genel Müdür Yardımcısı Ezgi Keleş’e devretti. Atalay, Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO görevlerini sürdürecek.

Atalay, bu görev değişimi le ilgili şunları söyledi: “Berkin Mühendislik olarak son dönemde önemli bir büyüme ve gelişim kaydettik. Ürün ailemiz gelişti, hava platformları gibi yeni alanlarda da faaliyet göstermeye başladık. Geliştirdiğimiz yeni teknolojilerle yerlilik oranında çok ciddi ilerlemeler kaydettik. Kadromuz genişledi ve yeni tesislerimize taşındık. Tüm bu gelişmeler, süreçleri daha stratejik bir bakış açısı ile yönetmemiz gerekliliğini gündemimize getirdi. Bu görev değişikliği sayesinde, stratejik konulara daha çok eğilebilme fırsatı yakalayacağım. Yeni yapılanmamızla önümüzdeki dönemde, seri üretim hatlarımızı hızlandırmayı ve ihracat alanında da seri üretime başlamayı hedefliyoruz.”

MSI Dergisi olarak Yücel Atalay ve Ezgi Keleş’e görevlerinde başarılar dileriz.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.