Ana Sayfa Manşet Berkin Savunma Mühendislik, Yerlileştirme Çalışmalarına Ses Takatli Telefon Sistemi’ni de Ekledi

Berkin Savunma Mühendislik, Yerlileştirme Çalışmalarına Ses Takatli Telefon Sistemi’ni de Ekledi

Berkin Savunma Mühendislik, SAHA EXPO’da, yerlileştirme çalışmaları kapsamında ürün ailesine eklediği yeni ürünlerden “Ses Takatli Telefon Sistemi”ni ilk defa sergiledi. Firma, Ses Takatli Telefon Sistemi’ni, öncesinde herhangi bir sipariş ya da destek almadan, gördüğü son kullanıcı ihtiyacı üzerine, kendi inisiyatifi ve öz kaynaklarıyla geliştirdi.

Suüstü platformlarında kullanılan Ses Takatli Telefon Sistemi, dışarıdan bir güç almaksızın platform içi muhabere yapılmasını mümkün kılıyor. Kullanıma girmeye hazır hale gelen ürün, ilk siparişini, Deniz Kuvvetleri Komutanlığının envanterinde kullanılmak üzere, ASELSAN’dan aldı. Ürünün bu yıl içinde kullanıma girmesi planlanıyor.

Berkin Savunma Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Yücel Atalay ve Kazakhstan Engineering CEO’su Gani Nuralievich Baiseitov

Berkin Savunma Mühendislik, 2023 yılında faaliyete geçirmeyi planladığı yeni tesisinde, Ses Takatli Telefon Sistemi için de bir seri üretim hattı kuracak. Firma, bu ürünün, hem Deniz Kuvvetleri Komutanlığı için hem de ihracat projeleri kapsamında inşa edilen ya da modernize edilen tüm suüstü platformlarında kullanılmasını hedefliyor.

BE Italia ile İlgili Temaslar, SAHA EXPO’da Başladı

Berkin Savunma Mühendislik, BE Italia’nın 13 Ekim’de kurulmasının ardından katıldığı SAHA EXPO’da, bu yeni oluşumu konu alan görüşmeler de gerçekleştirdi. Firma yetkilileri, paydaşlarıyla BE Italia’nın kuruluşu sayesinde çeşitlenen ve genişleyen iş birliği fırsatlarını değerlendirdi.

Suüstü platformlarında kullanılan Ses Takatli Telefon Sistemi, dışarıdan bir güç almaksızın platform içi muhabere yapılmasını mümkün kılıyor.

Yurt Dışı İş Birlikleri Kazakistan ile Genişliyor

Berkin Savunma Mühendislik, SAHA EXPO’da, yurt dışı iş birliklerini geliştirecek bir imza da attı. Firma ile Kazakhstan Engineering arasında, 26 Ekim’de, bilimsel ve teknik alanlarda Ar-Ge iş birliği protokolü imzalandı. Bu protokol ile ortak projeler geliştirilmesi planlanıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.