Ana Sayfa Haberler BGCPAK Ambalaj, MSI Dergisi Ziyaretinde, Sektöre Sunabileceği Çözümleri Anlattı

BGCPAK Ambalaj, MSI Dergisi Ziyaretinde, Sektöre Sunabileceği Çözümleri Anlattı

BGCPAK Ambalaj Genel Müdürü Bora Çelikoğlu, 24 Şubat’ta, MSI Dergisi’nin yeni ofisine, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar ile görüşen Çelikoğlu, firmanın çözüm kapasitesini ve sektöre sunabileceği hizmetleri anlattı.

BGCPAK Ambalaj, 2018 yılından beri esnek ambalaj çözümleri üreten, bunların ihracat ve satışı üzerine çalışan bir şirket. Kurulduğu ilk günden beri, hizmet ve kalite standartlarını sürekli geliştiren şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılama vizyonu ile çalışıyor. Çelikoğlu, ziyarette, şu değerlendirmeleri paylaştı: “Kurulduğumuz günden bu yana alanımızdaki tüm yenilikleri yakından takip ederek çözüm ortaklarımıza, rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunmakta, doğru müşteriye doğru ürünü, doğru fiyatla ve doğru zamanda ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Bu yaklaşım sayesinde, BGCPAK Ambalaj, büyümeye devam ediyor. Sahip olduğumuz marka imajını daha da ileriye taşımayı amaç ediniyoruz. Savunma ve havacılık başta olmak üzere birçok farklı alanda sunduğumuz hizmetleri, kaliteden ve güvenilirlikten ödün vermeden genişletiyoruz. Bu kapsamda, ürünün boyutu fark etmeksizin, teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak, ambalaj ve paketlemede, her türlü ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak en hızlı çözümleri sunuyoruz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.