Ana Sayfa Haberler Bias Kullanıcı Konferansı, Rekor Katılımla Başladı

Bias Kullanıcı Konferansı, Rekor Katılımla Başladı

Bias Mühendislik’in tedarik ettiği bilgisayar destekli mühendislik (CAE) yazılımlarını kullanan müşterilerin sunumlar yapacağı, Bias Kullanıcı Konferansı 2019, 3 Ekim’de İstanbul’da başladı. 4 Ekim’de de devam edecek konferans, 260’ın kişinin üzerindeki katılımıyla önceki senelere göre kendi rekorunu kırdı.

Konferansın katılımcılarını; savunma, havacılık/uzay, otomotiv gibi birçok sektörden temsilciler ve akademiden alanında uzman kişiler oluşturdu. Konferansın gündeminde, CAE yazılımları ve test-ölçüm sistemleri kullanılarak gerçekleştirilen Ar-Ge çalışmaları bulunuyor. Savunma, havacılık-uzay ve otomotiv başta olmak üzere birçok sektördeki kullanıcılarına hizmet sunan Bias Mühendislik, iki yılda bir düzenlediği bu konferans ile mühendislik yazılımlarındaki en son yeniliklerin anlatılması ve değerlendirilmesine olanak sağlıyor.

 1,113 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.