Ana Sayfa Haberler BİAS Mühendislik’den İki Yeni Yatırım

BİAS Mühendislik’den İki Yeni Yatırım

BİAS Mühendislik tarafından işletilen BİAS TOSB Otomotiv Test Merkezi, iki yeni yatırımla; “Çevrimsel Korozyon Test Kabini” ve “Hidrolik Torsiyon Ömür Test Sistemi” ile kabiliyetlerini genişletiyor. Bu gelişme, BİAS Mühendislik tarafından 30 Ekim’de yapılan basın açıklaması ile duyuruldu.

Açıklamada “Başta otomotiv yan sanayi olmak üzere, yeni sistemlerimizle otomotiv, savunma, havacılık ve uzay sanayi olmak üzere pek çok sektöre test hizmeti vermeye hazırız.” ifadesi yer aldı.

Çevrimsel Korozyon Test Kabini ile geleneksel tuz püskürtme işlemi, müşteri ihtiyaçlarına göre belirlenen değişken sıcaklık ve nem şartlarında gerçekleştiriliyor. Bu sayede simüle edilen farklı iklim şartlarında malzemenin korozyona karşı direnci gözlemleniyor. Bu işlem, test edilen malzemenin kullanım ömrünü belirlemek için kullanılıyor.

Hidrolik Torsiyon Ömür Test Sistemi’nde ise şaftların burulma ömür testleri gerçekleştiriliyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.