Ana Sayfa Haberler BİAS Mühendislik’in Sponsoru Olduğu Araçlar, TOSB BİAS Otomotiv Test Merkezi’nde Sergilendi

BİAS Mühendislik’in Sponsoru Olduğu Araçlar, TOSB BİAS Otomotiv Test Merkezi’nde Sergilendi

BİAS Mühendislik’in platin sponsoru olduğu SAİTEM (Sakarya Üniversitesi İleri Teknolojiler Uygulama Topluluğu) ekibi; TÜBİTAK Efficiency Challenge Yarışması Türkiye 2.si SAGUAR-e ve TEKNOFEST Robotaksi Binek Otonom Araç Yarışması Türkiye 2.si EVrim 3 SAUTO araçlarını, 28 Şubat-2 Mart tarihleri arasında, TOSB BİAS Otomotiv Test Merkezi’nde sergiledi. Araçları görmeye gelenler arasında, farklı firmaların çalışanlarının yanı sıra üniversite öğrencileri de yer aldı.

Sergileme kapsamında aynı zamanda, BİAS Mühendislik çalışanlarıyla SAİTEM ekibi, ekibin gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarını ve tasarım ve üretim aşamalarını birlikte gözden geçirip değerlendirdi.

Sektör firmalarına Ar-Ge’den başlayıp üretim sonrası testlere kadar uçtan uca çözümler sağlayan BİAS Mühendislik, sponsorluk faaliyetleriyle de geleceğin mühendis adaylarına destek oluyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.