Ana Sayfa Haberler BİAS Mühendislik’ten Test Alanında Yeni Hamle

BİAS Mühendislik’ten Test Alanında Yeni Hamle

BİAS Mühendislik; ulusal ve uluslararası alanda, sektörün önemli çözüm sağlayıcılarından Moog’un test kontrolcülerinin Türkiye temsilciliği için firma ile anlaştı. Gelişme, 18 Haziran’da duyuruldu.

Yaklaşık 20 yıldır, Türk savunma ve havacılık sanayisinin çözüm ortağı olan Moog’un, Türkiye’deki müşterilerinin büyük çoğunluğu savunma ve havacılık sanayisinde faaliyet gösteriyor. BİAS Mühendislik ise sektörün önemli çözüm ortaklarından bir olmasının yanı sıra BİAS TOSB Otomotiv Test Merkezi ile otomotiv sektörünün de ihtiyaçlarını karşılıyor. Türkiye pazarında kurulan ortaklıkla, bu iki firma yeni müşteriler edinmeyi ve müşterilerine sunduğu hizmetleri genişletmeyi hedefliyor.

Moog test kontrolcüleri, esnek donanımı, kullanıcı dostu ve yenilikçi yazılım ve rekabetçi fiyatı ile sektörde önemli bir yer ediniyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.