Ana Sayfa Haberler BİTES, 2022 Yılında Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 6. Teknoloji Şirketi Oldu

BİTES, 2022 Yılında Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 6. Teknoloji Şirketi Oldu

BİTES, 2022 yılı için derlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 listesinde, 6. sırada yer aldı. Liste, 21 Aralık’ta, İstanbul’da düzenlenen bir törenle açıklandı.

Deloitte Teknoloji Fast 50 listesi kapsamında, 2006 yılından beri, her yıl, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi belirleniyor. BİTES, 2015’ten 2017’ye kadar 3 yıl üst üste bu listede yer almayı başarmıştı. Firma, 2021’de de listede kendine yer bulmuştu.

BİTES Genel Müdürü Uğur Coşkun, listede yer almalarıyla ilgili şunları söyledi: “Teknoloji geliştirmeye ve ürünleşmeye odaklı, global bir marka olma vizyonu ile çalışıyoruz. Teknoloji odaklı büyüme ile daima ileriyi hedefliyoruz. Üzerinde çalıştığımız teknolojiler, başta artırılmış gerçeklik ve yapay zekâ olmak üzere, dünya genelinde de güncel olan teknolojiler. Bu alanlarda, dünya ile aynı anda çalışmalar yapıyoruz. Bu doğrultuda, teknolojik eğilimleri izlemeye ve yenilikçi çözümleri dünya ile aynı zamanda sunmaya devam edeceğiz. 500’e yakın çalışanımızla giderek daha da büyüyoruz. Her yıl daha da ileriye gitme tutkumuzu sürdüren ve bu ödülde emeği olan tüm BİTES ailesine teşekkür ederim.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.