Ana Sayfa Haberler BİTES, Uluslararası Arenada, Türkiye’yi Başarıyla Temsil Ediyor

BİTES, Uluslararası Arenada, Türkiye’yi Başarıyla Temsil Ediyor

Yapay zekâ, artırılmış gerçeklik, akıllı otonom sistem yazılımları, derin öğrenme, görüntü ve sinyal işleme gibi yüksek teknoloji alanlarında faaliyet gösteren BİTES, Türk savunma ve havacılık sanayisine çözümler üretmenin yanı sıra Türkiye’yi, uluslararası arenada da başarıyla temsil ediyor.

Firma tarafından, 12 Haziran’da paylaşılan bilgilere göre, 11-13 Haziran tarihleri arasında, NATO Dönüşüm Karargahı’nın ABD’de düzenlediği, NATO Eğitim Teknolojileri Konferansı (NATO TRAINING TECHNOLOGY CONFERENCE)’nda BİTES de bir sunum gerçekleştirdi. BİTES’in, Artırılmış Gerçeklik Çözümleri sunumu, çeşitli NATO üye ülkelerinden gelen katılımcıların oyları sonucunda “En İyi Eğitim Çözümü” ödülüne layık görüldü.

Öte yandan, BİTES, Avrupa’nın en büyük simülasyon ve eğitim teknolojileri etkinliği olan ITEC 2019’a da katıldı. Firma tarafından paylaşılan habere göre, 14 – 16 Mayıs tarihleri arasında, İsveç’in başkenti Stockholm’de düzenlenen etkinlikte BİTES, yerli ve milli; ürün, hizmet ve çözümlerini sergiledi.

 1,246 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.