Ana Sayfa Haberler BİTES’in, MSI Dergisi’ni Ziyaretinde, Firmanın Gelecek Dönem Tanıtım Faaliyetleri Planlandı

BİTES’in, MSI Dergisi’ni Ziyaretinde, Firmanın Gelecek Dönem Tanıtım Faaliyetleri Planlandı

BİTES Genel Müdürü Uğur Coşkun ve Genel Müdür Yardımcısı Ebru Coşkun, 28 Kasım’da, MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret etti. Hayırlı olsun dileklerini ileten BİTES yöneticileri, MSI Dergisi’nin, sektörün tanıtımı için yürüttüğü çalışmaların önemine vurgu yaptı.

BİTES yöneticileri, MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar ve Genel Koordinatörü Naile Bayraktar tarafından ağırlandı. Görüşmede, MSI Dergisi’nin yeni dönem faaliyetleri hakkında BİTES yöneticilerine bilgi verildi. MSI Dergisi’nin sektör yayıncılığında geldiği konum itibarıyla son derece başarılı bir çizgide faaliyetlerine devam ettiğini vurgulayan BİTES yöneticileri, önümüzdeki dönemde de firmanın tanıtımı için MSI Dergisi ile çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. Bu kapsamda, BİTES’in ürün ve kabiliyetlerinin tanıtımına yönelik olarak gelecek dönemde yapılacak çalışmalar planlandı.

Yapay zekâ, artırılmış gerçeklik, akıllı otonom sistem yazılımları, derin öğrenme, görüntü ve sinyal işleme gibi yüksek teknoloji alanlarında faaliyet gösteren BİTES, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk savunma ve havacılık sanayisine, bu alanda çözümler üretmeye devam ediyor. Uluslararası alanda Lockheed Martin, Sikorsky, Airbus ve Hensholdt gibi dünyanın önde gelen şirketlerinin onaylı tedarikçisi olan BİTES’in, 2018 yılında net satışlarının %49’u, ihracat olarak gerçekleşti.

 1,565 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.