Ana Sayfa Haberler BMC, Sergileyeceği Kara Platformları ile IDEF 2019’da Adından Çok Söz Ettirecek

BMC, Sergileyeceği Kara Platformları ile IDEF 2019’da Adından Çok Söz Ettirecek

MSI Dergisi’nin IDEF 2019 Kara Sistemleri Özel Sayısı’nda yayımlanan içerik, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Türkiye’nin lider ticari ve askeri araç üreticilerinden BMC, Türkiye’nin ve bölgenin savunma sanayisi alanındaki en büyük fuarlarından biri olan IDEF’te, taktik tekerlekli ve zırhlı araçlarının yanı sıra lansmanını gerçekleştireceği yeni nesil araçlarıyla da gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

Yerli ve milli imkânlarla başta Türk Silahlı Kuvvetleri ve kolluk güçleri olmak üzere, dost ve müttefik ülkelerin de farklı ihtiyaçlarına yönelik projeler geliştiren BMC, Katar ortaklığı ile ulaştığı çok uluslu şirket yapısı ve son yıllarda gerçekleştirdiği Ar-Ge ve tesis yatırımları ile hızla büyümeye devam ediyor. Katar’dan Tunus’a, Pakistan’dan Türkmenistan’a kadar savunma sanayisinde gerçekleştirdiği ihracat başarılarıyla sektörün lider firmalarından biri konumundaki BMC, IDEF 2019’da, farklı ihtiyaçlara yönelik geliştirdiği 10’a yakın askeri aracını, 7’nci Hol’deki (Stand No 701) 1.425 metrekarelik standında sergiliyor.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle onurlandırdığı BMC Karasu Üretim ve Teknoloji Üssü Temel Atma Töreni’nde tanıtımı yapılan ve büyük ilgi uyandıran AMAZON Uzaktan Kumandalı Zırhlı Aracı’nın en son versiyonuyla birlikte daha önce farklı etkinliklerde tanıtımı gerçekleştirilen taktik tekerlekli araçların, Ar-Ge çalışmaları neticesinde ortaya çıkan ileri teknolojilerle donatılmış yeni versiyonları ile gövde gösterisi yapacak olan BMC, efsane haline gelmiş Mayına Karşı Korumalı Aracı KİRPİ’nin yeni versiyonlarının yanı sıra özel olarak geliştirilen farklı özelliklerdeki araçlarının da ilk gösterimini gerçekleştirilecek.

BMC standının bir diğer kahramanı ise ana yüklenicisi olduğu milli ana muhabere tankı ALTAY olacak. Seri üretimine BMC’nin önderliğinde geçilen ALTAY’ın yeni versiyonu da fuar süresince BMC standının en önemli kahramanlarından biri olacak.

 1,001 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.