Ana Sayfa Haberler BMC, Tunus İçişleri Bakanlığının İhalesini, Uluslararası Rakiplerini Geride Bırakarak Kazandı

BMC, Tunus İçişleri Bakanlığının İhalesini, Uluslararası Rakiplerini Geride Bırakarak Kazandı

BMC, Tunus İçişleri Bakanlığının “Uluslararası Zırhlı Araç İhalesi”ni, küresel rekabet koşulları içerisinde kazanmayı başardı. Teknik, mali ve idari anlamda küresel rakiplerini geride bırakan BMC, 9 adet “4×4 Orta Sınıf Çok Amaçlı Zırhlı Araç” teslimatını içeren sözleşmeyi imzalamaya hak kazandı.

Sözleşme kapsamında, 9 adet “4×4 Orta Sınıf Çok Amaçlı Zırhlı Araç” BMC’nin İzmir’deki tesislerinde üretilerek Tunus İçişleri Bakanlığına teslim edilecek. Sözleşme dâhilinde Entegre Lojistik Destek paketi de bulunuyor.

BMC, haberi şu ifadelerle birlikte duyurdu: “Defence News Top 100 listesinde yer alan Türkiye’nin tek kara aracı üreticisi BMC, ülkemizin savunma sanayi ihracatına önemli bir katkı sağlayarak, dünya markası olma yolunda yenilenen hedeflerine doğru hızla ilerliyor. Başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere dost ve müttefik ülkelerin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunmakta olan BMC, ihracatta elde ettiği başarılar ile Türk savunma sanayisinde ülkemizin son yıllarda elde ettiği başarılara bir yenisini eklemenin mutluluk ve gururunu yaşamaktadır.”

 1,872 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.