Ana Sayfa Haberler BMC ve Tedarikçilerinin Ortak Hedefi: Geleceğe Beraber Yürümek

BMC ve Tedarikçilerinin Ortak Hedefi: Geleceğe Beraber Yürümek

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

BMC, 4 Ekim’de, İzmir’de gerçekleştirdiği 3’üncü Tedarikçiler Genel Kurulu’nda, 600’ü aşkın yerli ve yabancı tedarikçisi ile bir araya geldi.

Bu yıl, Hep Birlikte Geleceğe sloganıyla düzenlenen etkinliğe, BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak’ın yanı sıra, BMC Yönetim Kurulu Üyesi Talip Öztürk, İcra Kurulu Başkanı Bülent Denkdemir, İcra Kurulu Üyesi Taha Yasin Öztürk ve firmanın Genel Müdürleri de katıldı.

BMC İcra Kurulu Başkanı Bülent Denkdemir

 

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Denkdemir şunları söyledi: “Sahip olduğu insan kaynağı ve yarım asrı aşan deneyim ve uzmanlığıyla BMC’nin şimdiye kadar elde ettiği başarıların kahramanları; bordrolu 3 bin BMC’linin yanı sıra, yerli ve yabancı sermayeli bugün burada bizlerle olan ve olamayan tedarikçilerimizin uzman kadrolarındaki binlerce kişidir. Bugünlere hep birlikte geldiğimiz, başarılarımıza birlikte imza attığımız iş ortaklarımızla böyle büyük bir aile olmaktan ve geleceği hep birlikte kucaklamaktan gurur duyuyoruz.”

BMC’nin küresel ölçekte büyüyen yapısı ve gelecek projeksiyonu ile ilgili aktarımlarda bulunan Denkdemir, firmanın gelecek dönemde gerçekleştireceği projeler hakkında katılımcılara açıklamalarda bulundu. Denkdemir ayrıca, BMC’nin yükselen ciro trendi ve güçlü insan kaynağı gibi konulara da değindi.

BMC İcra Kurulu Üyesi Taha Yasin Öztürk

BMC Yönetim Kurulu Üyesi Taha Yasin Öztürk ise şirketin mevcut ve ilerleyen dönemde gerçekleştireceği yatırımlara dair vizyonu ve güçlü tedarikçi ilişkilerinden bahsetti. BMC Pınarbaşı Tesisleri’ne yapılan 150 milyon dolar değerindeki büyük yatırımdan da bahseden Öztürk, BMC’nin güçlü tedarikçi ağının gelecek dönemdeki yönetimi ve işbirliği projeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

BMC Grup Şirketleri Genel Müdürlerinin de tek tek söz aldığı toplantıda, şirketin ulusal ve uluslararası arenadaki gelecek planları ile hedeflerinin de altı çizildi.

 1,667 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.