Ana Sayfa Haberler Bora Tuncer, KAREL Genel Müdürü Oldu

Bora Tuncer, KAREL Genel Müdürü Oldu

Savunma ve havacılık teknolojileri şirketi KAREL’in yeni genel müdürü, Bora Tuncer oldu. Söz konusu gelişme, KAREL’den 18 Mart’ta yapılan açıklamayla kamuoyuna duyuruldu. Açıklamada, genel müdürlük görevini Tuncer’e devreden Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Yaman Tunaoğlu’nun değerlendirmesine yer verildi. Tunaoğlu, “Bora Tuncer gibi deneyimli ve vizyon sahibi bir liderin KAREL’i ileriye taşıyarak global büyümemize katkı sağlayacağına güvenim tamdır.” dedi. Tunaoğlu, Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi olarak görevini sürdürecek.

Bora Tuncer Kimdir?
Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan ve Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamlayan Bora Tuncer, 2016 yılından bu yana Schneider Electric’te farklı görevlerde yer aldı. Son olarak Schneider Electric Türkiye Genel Müdürü ve Schneider Electric Uluslararası Operasyonlardan Sorumlu Dijital Dönüşüm Kıdemli Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüten Tuncer, KAREL Genel Müdürü olarak firmanın yolculuğuna liderlik edecek.

MSI Dergisi olarak Bora Tuncer’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.