Ana Sayfa Haberler Bu Uygulama ile Çevrim İçi Görüşme ve Toplantılarınız, Kendi Sunucularınızdan Dışarı Çıkmayacak

Bu Uygulama ile Çevrim İçi Görüşme ve Toplantılarınız, Kendi Sunucularınızdan Dışarı Çıkmayacak

Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) ile birlikte görüşme ve toplantıların çevrim içi platformlardan yapılmasında önemli bir artış yaşandı. Bu durum da yurt dışı kaynaklı uygulamaların ortaya çıkarabileceği güvenlik açıklarını gündeme taşıdı. HAVELSAN da bu alanda ortaya çıkan yerli ve milli ürün ihtiyacını karşılamak üzere kolları sıvadı. Alanında uzman HAVELSAN siber güvenlik ve test ekipleri tarafından tüm testleri yoğun şekilde devam eden HAVELSAN Diyalog, bu ay içerisinde kullanıma sunulacak.

Bu yerli video konferans ürünü, kullanıcı kurumların kendi sunucularında çalışacak mimaride geliştirildiği için özellikle uzaktan çalışma koşullarında yüksek güvenlik sağlıyor. HAVELSAN Diyalog’un, yüksek güvenlik sunan altyapısı sayesinde, özellikle kamu kurumları tarafından, kısa sürede ilgi görmesi bekleniyor.

Mobil uyumlu web ara yüzü sayesinde iOS ve Android telefonlarda da rahatlıkla kullanılabilecek HAVELSAN Diyalog; uçtan uca şifreleme, ekran paylaşımı, güvenli sesli görüşme, güvenli video konferans, güvenli mesajlaşma, HD ve 4K görüntü desteği ve adaptif görüntü kalitesi ayarlama gibi imkanları da sağlayacak. Kullanımı için hiçbir uygulama yükleme ihtiyacı gerektirmeyen HAVELSAN Diyalog ile ekstra donanım olmadan da yüksek kaliteli görüşme yapılabilecek.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.