Ana Sayfa Haberler Bu yıl ABD’deki 2. Fuarına Katılan SYS, CANiK ve MECANIK Markalı Ürünlerini Sergileyecek

Bu yıl ABD’deki 2. Fuarına Katılan SYS, CANiK ve MECANIK Markalı Ürünlerini Sergileyecek

Bu yılın başında ABD’de düzenlenen SHOT Show fuarına katılan Samsun Yurt Savunma (SYS), şimdi de yine aynı ülkede, National Rifle Association (Ulusal Silah Birliği / NRA) tarafından organize edilen 151. NRA Annual Meetings & Exhibits etkinliğine (NRA Yıllık Konferans ve Fuarı) katılıyor. SYS, Houston Teksas’ta 27-29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda, CANiK marka METE SFx, METE SFT ve SFx RIVAL gibi yeni model tabancalarının yanı sıra MECANIK marka optiklerini ve CANiK Resmi Aksesuar Programı kapsamındaki ürünleri sergileyecek. Toplam büyüklüğü 38,6 milyar dolar olarak ifade edilen ABD avcılık ve atıcılık pazarından daha büyük pay almak isteyen SYS, yıl sonuna kadar ABD’ye yaklaşık 95 milyon dolarlık satış yapmayı hedefliyor.

SYS, 2020 yılında ABD’ye tabanca ihraç eden firmalar içerisinde dünya 4.sü iken 2021 yılında bir sıra yükselerek 3. oldu. Şirketin METE SFx ve METE SFT tabancaları, ABD’de 4 ay gibi kısa bir sürede 100 bin adet satış rakamı yakaladı. Sadece ABD pazarında değil tüm dünyada kapsamlı pazarlama faaliyetlerine devam etmek isteyen firma, 2022 yılında 5 kıtada toplam 18 global fuara katılacak.

 139 Toplam Görüntüleme,  4 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.