Ana Sayfa Haberler C2S, Tedarik Zincirlerinin Kritik Halkası Olmaya Hazırlanıyor

C2S, Tedarik Zincirlerinin Kritik Halkası Olmaya Hazırlanıyor

Savunma, havacılık ve uzay sektörlerinin tedarik zincirlerinde kritik bir rol oynamak üzere yola çıkan C2S, 18 Şubat’ta kuruldu.

Uzmanlık alanı savunma, havacılık ve uzay sektörlerinde kullanılan sarf malzemeler olan C2S; bu malzemelerin tedariki ve tedarik danışmanlığı, tedarik zinciri ve lojistik yönetimi, havacılık standartlarında stok ve konsinye stok yönetimi ve uluslararası temsilcilik alanlarında faaliyet gösterecek. Firmanın, önümüzdeki birkaç yıl içinde, kritik sarf malzemelerin Türkiye’de üretimine başlanmasını kapsayan planları da bulunuyor. C2S’in hedef pazarlarında, bölge ülkeleri de yer alıyor.

C2S Genel Müdürü Sarp Granit Temur, sektöre sağlayacakları katma değerle ilgili şunları söyledi: “Sarf malzemelerine zamanında erişim ve bunların maliyet-etkin şekilde tedarik edilmesi, sektör firmaları için kritik öneme sahip. Zamanında erişim için doğru bağlantılar ve süreç yönetimi ön plana çıkarken maliyet-etkinlik için de stok yönetimi önem kazanıyor. C2S olarak sahip olduğumuz uzmanlıkla ve alanımızda 15 yılı aşan tecrübemizle bu konularda çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda eskizden endüstrileşme evresine kadar malzeme seçim ve tasarım mühendisliği desteği, teknik satış ve uzun süreçli satış yönetimi hizmetlerini de vermeyi planlıyoruz. C2S ile ilgili gelişmeleri ve kaydettiğimiz ilerlemeyi, önümüzdeki dönemde sektörle paylaşamaya devam edeceğiz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.