Ana Sayfa Haberler CANiK, Afrika’daki Tanıtım Atağına, HuntEX’in Ardından AAD ile Devam Ediyor

CANiK, Afrika’daki Tanıtım Atağına, HuntEX’in Ardından AAD ile Devam Ediyor

Samsun Yurt Savunma’nın (SYS) markası CANiK, Afrika kıtasına yönelik tanıtım ve iş geliştirme faaliyetlerine, 21-25 Eylül tarihlerinde Güney Afrika’da gerçekleşen Afrika Havacılık, Uzay ve Savunma (Africa Aerospace and Defence / AAD) Fuarı ile devam ediyor. Marka, 22-24 Nisan’da, yine bu ülkede gerçekleştirilen HuntEX fuarına katılmıştı. CANiK, bireysel silahlanmada dünyanın en büyük pazarlarından biri olan Güney Afrika’da uzun yıllardır faaliyet gösteriyor.

Fuarla ilgili değerlendirmelerde bulunan SYS Dış Ticaret Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral, “Fuarda potansiyel müşterilerimizden olan birçok zırhlı araç platformu üreticisi, sistem üreticisi, deniz sistem üreticisi, elektronik sistem üreticileri ile buluşma imkânı elde ediyoruz. Aynı zamanda burada yer alan birçok ülke ile temaslarda bulunarak iş birliği fırsatlarını değerlendiriyoruz. Yoğun süren görüşme trafiğimiz kapsamında uzun süredir teklif gelen ve temasta olduğumuz projeler ve bu projelerin ön anlaşmaları gündemimizde.” diye konuştu.

Samsun Yurt Savunma Dış Ticaret Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral

Aral, AAD Fuarı’nda, CANiK M2 QCB’nin yanı sıra ödüllü tabancalar, optikler, aksesuar ve askeri tekstil ürünlerine yönelik pek çok görüşme gerçekleştirdiklerini belirtti. Fuarın kendileri için bir diğer avantajını da şöyle dile getirdi: “Entegrasyon kabiliyetlerimizi içeren alt firmalarımızın UNIDEF ve UNIROBOTICS’in imkânlarını da başta Güney Afrika olmak üzere tüm bölge ülkelerinin otoriteleriyle paylaşma fırsatı elde ediyoruz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.