Ana Sayfa Haberler CANiK, Almanya’daki Fuarlarda, Ürünlerini ve Hizmetlerini, 30 Kişilik Ekibiyle Tanıttı

CANiK, Almanya’daki Fuarlarda, Ürünlerini ve Hizmetlerini, 30 Kişilik Ekibiyle Tanıttı

CANiK, Almanya’da düzenlenen Enforce Tac ve IWA OutdoorClassics 2023 fuarlarında hem ürünlerini sergiledi hem hizmetlerini tanıttı hem de yeni iş birlikleri için ön anlaşmalar yaptı.

CANiK, ilk olarak, 28 Şubat-1 Mart’ta Nürnberg kentindeki Enforce Tac Savunma ve Güvenlik Ekipmanları Fuarı’na katıldı. Kolluk kuvvetleri ve silahlı kuvvetlere yönelik düzenlenen fuarda, CANiK standında öne çıkan ürünler; CANiK M2 QCB ve M2F makineli tüfeklerle CANiK’in, 2022 yılında satın aldığı İngiliz şirketi AEI System’in 30×113 mm orta kalibre topu VENOM LR oldu. UNIROBOTICS’in farklı konseptlere yönelik uzaktan kumandalı silah kulesi ve entegrasyon çözümleri de CANiK standında yer aldı.

CANiK, 2-5 Mart’ta ise yine aynı kentte, atıcılık, avcılık ve outdoor fuarı IWA OutdoorClassics 2023’te yer aldı. Bu fuarda, CANiK standında öne çıkan ürünler ise markanın geniş tabanca ürün ailesi ve MECANiK marka aksesuarlar oldu. Fuarda ayrıca CANiK Academy’nin hizmetleri de tanıtıldı.

SYS Genel Müdürü C. Utku Aral, iki fuarda da beklentileri aşan bir ilgiyle karşılaştıklarını belirterek şunları söyledi: “Almanya’nın Nürnberg şehrinde gerçekleşen iki önemli fuarda yer aldığımız için çok mutluyuz. Bugün tüm dünya, Türkiye’nin savunma sanayisinde ne kadar geliştiğine ve nasıl bir hızla gelişmeye devam ettiğine şahitlik ediyor. Bizler bu başarının bir parçası olmaktan onur duyuyoruz. Türk savunma sanayisi ve CANiK olarak, kendi teknolojimizi ve konseptlerimizi tüm dünyaya bu önemli fuarlar sayesinde birinci ağızdan aktarabiliyoruz. Bugün,  Amerika ve diğer kıtalarda olduğu gibi CANiK’in, Avrupa’da da sektöre yön veren saygın bir noktaya geldiğini görmek bizlere ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizi ispat ediyor.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.