Ana Sayfa Haberler CANiK Doğduğu Şehirde Düzenlenen TEKNOFEST 2022’de Boy Gösteriyor

CANiK Doğduğu Şehirde Düzenlenen TEKNOFEST 2022’de Boy Gösteriyor

Samsun Yurt Savunma’nın (SYS) markası CANiK, doğduğu şehirde düzenlenen TEKNOFEST 2022’de, etkinliğin ana sponsorlarından biri olarak, 300 metrekarelik standıyla boy gösteriyor.

CANiK’in standında, tabanca ve makineli tüfek gibi ürünlerin yanı sıra CANiK Store, CANiK Academy, CANiK Smart ve CANiK App gibi markaların ürün ve hizmetleri de sergileniyor. Ayrıca, SYS’nin iştirakleri UNIDEF ve UNIROBOTICS de ürünleriyle CANiK’in standında yer alıyor.

Samsun Yurt Savunma Genel Müdürü Utku Aral, TEKNOFEST katılımlarıyla ilgili şunları söyledi: “TEKNOFEST’in bu yıl bizim için ayrı bir önemi daha var, çünkü dünya markamız CANiK burada doğdu ve bugün dünyanın her bir köşesinde kullanılan ürünlerimiz burada geliştirildi.  Ana sponsorlardan biri olarak bu yıl rüzgâr tünelinden, airsoft atış deneyimine pek çok etkinliğin yanı sıra çoklu kamera özelliğiyle TEKNOFEST alanının geniş bölümünü içine alabilen ve 180 derece fotoğraf çektirme imkânı sunan Freeze uygulamamız ile festivalde çocuklarımıza ve ziyaretçilerimize keyifli anlar yaşatmayı amaçlıyoruz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.