Ana Sayfa Haberler CANiK, HuntEX Fuarında Global Alandaki Başarısını Yeni İş Birlikleriyle Taçlandırdı

CANiK, HuntEX Fuarında Global Alandaki Başarısını Yeni İş Birlikleriyle Taçlandırdı

Samsun Yurt Savunma(SYS) markası olan CANiK, 21-23 Nisan tarihlerinde, Güney Afrika’da, HuntEX fuarına katıldı. CANiK, fuarda Türkiye’nin ihracatına katkı sunacak yeni iş birlikleri için ön anlaşmalar gerçekleştirdi.  CANiK, fuarda 2 yeni ürünü olan  METE MC9 ve SFx RIVAL-S ile birlikte, evrensel aksesuar markası olan MECANiK aksesuarları ve CANiK Akademi ile yer aldı.

Fuar dönüşü değerlendirmelerde bulunan CANiK Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral, “CANiK olarak global alanda dünyanın her bir kıtasında gücümüzü gururla sergilemeye devam ediyoruz. İnovasyona yaptığımız yatırımlar ve alanında son derece uzman deneyimli ekiplerimizle geliştirdiğimiz ürünler, dünya çapında büyük beğeni toplamayı sürdürüyor. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutlarken çeyrek asrı geride bırakan markamızın gurur verici işlere imza attığını görmek bizler için ayrı bir önem arz ediyor. HuntEx’te geçtiğimiz yıl avcılık, atıcılık ve outdoor ürünlerinin satıldığı zincir mağazalar ile mutabakat sağlamıştık. Güney Afrika’daki etkimiz son bir yıllık süreçte ciddi ölçüde artış gösterdi. İlk çeyrek rakamlarına baktığımızda pazar payımızın bir önceki yıla oranla iki katından fazla arttığını söyleyebiliriz ve şunu net bir şekilde belirtmek isterim ki bu daha başlangıç. Ne yapması gerektiğini çok iyi bilen bir ekibe sahibiz. İş birliklerine bu yıl yenilerini de ekleyerek büyüme stratejimizi sürdürüyoruz.” dedi.

Avcılık ve atıcılığa yönelik uluslararası fuar HuntEX’te CANiK, en yeni tabanca modelleri, ödüllü tabancalar, optikler, CANiK Akademi, aksesuar ve evrensel aksesuar markası olan MECANiK aksesuarları ile ilgi çekici ürünler sergiledi ve etkinlikler gerçekleştirdi. Aral, “ABD pazarında satış rekorları kıran METE MC9 ve SFx RIVAL-S herkes tarafından bu fuarın da şüphesiz en çok ilgi gören silahları odu. ABD pazarında olduğu gibi Güney Afrika’da da yoğun ilgi ile karşılanması rastlantı değil. CANiK’in global vizyonu doğrultusunda tüm ürünlerimizi kullanıcıların taleplerini en iyi karşılayacak şekilde tasarlamaktayız. Bunun sonuçlarını tüm dünya genelinde artan pazar payımız ve satış rakamlarımız ile görmekteyiz.” dedi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.