Ana Sayfa Haberler CANiK, INCAS CUP’ın Şampiyonu Oldu

CANiK, INCAS CUP’ın Şampiyonu Oldu

Güney ve Kuzey Amerika ülkeleri başta olmak üzere 21 farklı ülkeden toplam 100’ün üzerinde profesyonel atıcının katıldığı ve binlerce kişinin yakından takip ettiği INCAS CUP’ın (IPSC PERU) şampiyonu CANiK oldu. 16-17 Eylül tarihlerinde CANiK ana sponsorluğunda gerçekleşen turnuvada, CANiK Team Kaptanı Nils Jonasson, yarışmayı birincilikle tamamlayarak uluslararası şampiyonluklarına bir yenisini daha ekledi.

“Sportif Atıcılığın Gelişimine Desteğimizi Sürdürüyoruz”

SYS Genel Müdürü Cahit Utku Aral, “CANiK olarak, sportif atıcılığın ülkemizde ve dünyada gelişimine büyük önem veriyor; bu doğrultuda sporcularımızla bu spora destek olmaktan gurur duyuyoruz. CANiK olarak Peru gibi Güney Amerika’nın diğer ülkelerinde de projeler gerçekleştiriyor ve varlığımızı güçlendiriyoruz. Canik Team kaptanımız Nils Jonasson’a elde ettiği başarılar için tebriklerimizi iletiyor, CANiK markamıza katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Küresel arenada ve dünya genelinde her kıtada gücümüzü ürünlerimiz ve atıcılarımız ile sergilemeye devam edeceğiz.” dedi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.