Ana Sayfa Haberler Samsun Yurt Savunma, Savunma Sanayii Medya Zirvesi’ne Katıldı

Samsun Yurt Savunma, Savunma Sanayii Medya Zirvesi’ne Katıldı

Samsun Yurt Savunma (SYS) İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürü Gençay Gençer, Savunma Sanayii Araştırmaları Merkezi’nin (SASAM), 20 Mart’ta, Ankara Teknopark’ta düzenlediği Savunma Sanayii Medya Zirvesi’ne konuşmacı olarak katıldı.

SYS, 22 Mart’ta yaptığı açıklamada, zirvede, “Savunma Sanayiinde Pazarlama İletişimi” konulu panelde konuşan Gençer’in, şirketlerin yurt dışındaki iletişim süreçlerinden ve basının sektöre gelişimine katkıları konusunda bilgiler verdiğini bildirdi.

SYS İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürü Gençay Gençer

SYS’nin markası CANiK olarak faaliyetlerini, üç kıtada 67 ülkedeki ofislerinde yürüttüklerini ve bu başarılarını medyanın desteğiyle sürdürdüklerini söyleyen Gençer, “Kurumsal iletişim faaliyetlerimizi küresel seviyede yapılan iletişim, Türkiye çapında yapılan iletişim ve kurum içi iletişim olarak sıralayabiliriz. Bildiğiniz gibi CANiK; Türkiye, ABD ve Birleşik Krallık ‘ta ana üretim tesisleri bulunan ve sahipleri Türk olan küresel bir savunma sanayi şirketidir. Bu kapsamda bültenlerimizi de 10 farklı dilde yayımlıyoruz” dedi.

Gençer, şunları söyledi: “Farklı dillerde sürdürdüğümüz iletişim çalışmalarında zorluklar yaşasak da bunun ihracatımıza olan katkısını birebir gözlemliyoruz. Ülkemizin ihracata ve savunma sanayi ürünlerimizin de yurt dışında tanıtılmaya ihtiyacı var. Bu noktada kurumsal iletişim faaliyetlerimizin pazarlama alanındaki desteği yadsınamaz. Savunma sanayinin diğer önemli bir misyonu da Türkiye’nin tanıtımı, ürünlerimizin yurt dışına açılması ve ihracatta sürekliliktir. Bu misyonu destekleyecek şekilde, her sene artarak devam eden ihracat rakamlarımız ve ürünlerimizin kalitesi gözler önünde, ancak bununla yetinemeyiz. Daha çok kişinin kalbine dokunmamız gerekiyor.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.