Ana Sayfa Haberler CANiK SFx RIVAL, Atıcılık Turnuvasında Birincilik Getirdi

CANiK SFx RIVAL, Atıcılık Turnuvasında Birincilik Getirdi

ABD Pratik Atıcılık Birliği (USPSA) tarafından düzenlenen Carry Optic National turnuvasında, Samsun Yurt Savunma’nın (SYS) markası CANiK’in takımı adına yarışan Nils Jonasson, şampiyon oldu. Jonasson, yarışmada, atışlarını CANiK SFx RIVAL ile yaptı. SYS’nin 15 Eylül’de yayınladığı basın bülteninde yer alan verilere göre; yarışmaya 57’si büyük usta (grand master), 100’ü usta (master) seviyesinde olmak üzere toplamda 417 atıcı katıldı.

CANiK’in takımı adına yarışan Nils Jonasson, şampiyon oldu.

Jonasson’un kullandığı CANiK SFx RIVAL, daha önce, The Industry Choice Awards’ta (ICA) 2022 Yılının En İyi Tabanca Ödülü’nün sahibi olmuştu.

Jonasson, CANiK SFx RIVAL ile birincilik kürsüsüne çıktı.

SYS Genel Müdürü C. Utku Aral, CANiK Takımı’ndan Nils Jonasson’un aldığı ödül ile ilgili şunları kaydetti: “CANiK markamızla, ABD başta olmak üzere dünyanın 69 ülkesine ihraç ettiğimiz ürünlerimizi, kazandığımız uluslararası prestijli ödüllerle de taçlandırıyoruz. Silah dünyasının en büyük pazarı olan ABD’de kazandığımız başarılarla, markamızın katma değerini daha da artırıyor ve kaliteden ödün vermeyen ürünlerimizi Türkiye bayrağımızla birlikte gururla sergiliyoruz. Dünyada en iyilerin yarıştığı şampiyonada derece elde etmek ve art arda aldığımız ödüller, başarımızın bir rastlantı olmadığını da kanıtlıyor. Her sene kendimizi geçmek için güçlü Ar-Ge ekibimizle var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.”  

SYS Genel Müdürü C. Utku Aral

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.