Ana Sayfa Haberler CANiK, SHOT Show’da, METE MC9 ile SFx RIVAL-S’nin Lansmanını Yaptı

CANiK, SHOT Show’da, METE MC9 ile SFx RIVAL-S’nin Lansmanını Yaptı

CANiK, 2023 yılına, 17-20 Ocak tarihlerinde Las Vegas’ta düzenlenen SHOT Show’la hızlı bir giriş yaptı. Fuarda, 2 yeni tabancasının; METE MC9 ile SFx RIVAL-S’nin lansmanını gerçekleştiren CANiK, aynı zamanda toplam 12 anlaşmaya imza attı.

SFx RIVAL-S
METE MC9

CANiK markalarının SHOT Show katılımını değerlendiren Samsun Yurt Savunma Genel Müdürü C. Utku Aral, şunları kaydetti: “Dünyanın en büyük 6. hafif silah üretici firması olarak gücümüze güç katmaya, başarılarımızı katlamaya devam ediyoruz. 2022 yılında yoğun bir fuar trafiği gerçekleştirdik. Türkiye sınırlarını aşarak dünyanın dört kıtasını turladık ve geldiğimiz noktada üretiminin yüzde 95’ini dünyanın 69 ülkesine ihraç eden global bir marka haline geldik. 2008 yılından bu yana her sene katılım gösterdiğimiz SHOT Show’da bu yıl çok daha büyük bir ilgi ve övgüyle karşılaşmak bizi ayrıca gururlandırdı. 70’e yakın ülkeden ziyaretçilerimiz, yeni ürünlerimizi heyecanla beklediklerini belirterek sipariş için sıraya girdiler. Lansmanları gerçekleşen METE MC9 ile SFx RIVAL-S tabancalarımız tahminimizin çok üstünde bir ilgi ile karşılaştı. Haziran’da Güney Florida’daki yeni üretim tesisimizin devreye girmesiyle birlikte ABD’deki konumumuzu daha da güçlendirecek, çevre pazarlardan elde ettiğimiz satış payını katlayarak, yolumuza aynı hızla devam edeceğiz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.