Ana Sayfa Haberler CANİK, Ürün Kataloğunu, CYBERGUN ile Birlikte Güçlendirecek

CANİK, Ürün Kataloğunu, CYBERGUN ile Birlikte Güçlendirecek

Samsun Yurt Savunma’nın (SYS) markası olan CANİK, 6 Şubat’ta, CYBERGUN ile münhasır lisans anlaşması imzalandığını duyurdu.

Firma tarafından yayınlanan basın bülteninde yer alan bilgilere göre, anlaşmanın genel hatları, 21-24 Ocak tarihlerinde, Las Vegas’ta düzenlenen SHOT SHOW 2020 fuarında belirlendi. Bu anlaşma; sivil ve askeri pazara yönelik olarak 4.5 milimetre ve 6 milimetre kalibrelik silahların airsoft versiyonunun tasarımını, üretimini ve dağıtımını kapsıyor. CANİK’in güncel ürün yelpazesinde yer alan silahların, airsoft versiyonlarının satışı, modeller hazır hale geldikçe gerçekleştirilecek. Bu ortaklık neticesinde ortaya çıkan ilk ürün ise CANİK TP9 Elite olacak. İlk ürünün bu yılın ortalarında görücüye çıkarılması hedefleniyor.

İmzalanan bu sözleşme hakkında konuşan CYBERGUN Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Hugo Brugiere, şunları kaydetti: “CYBERGUN, bir defa daha sivil ve askeri piyasaya sundukları ürün portföyünü genişletmek için dünyanın en büyük silah üreticileriyle iş birliği içerisinde çalışabilme becerisini gözler önüne sermiştir. Yapılan bu anlaşmanın haklı gururunu yaşarken, bu ortaklığın neticesinde ortaya çıkacak ürünleri müşterilerimizle buluşturmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

SYS Genel Müdürü C. Utku Aral ise şunları söyledi: “Bugüne kadar askeri pazara yönelik satışını gerçekleştirdiği milyonlarca silahla, ticari gücünü ve kapasitesini dünya çapında kanıtlayan CANİK, ürün kataloğunu güçlendirmeye devam ediyor. Hem sivil hem de askeri sektörleri kapsayan bu anlaşmayı CYBERGUN ile imzalamaktan büyük memnuniyet duymaktayız. Önümüzdeki fırsatları değerlendirdiğimizi dikkate alarak, CYBERGUN’ın markamızı en iyi şekilde temsil edebileceği ve çıkarlarımızı en iyi şekilde savunabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.