Ana Sayfa Haberler CANiK, Ürünlerini Uzak Doğu’da Sergiledi

CANiK, Ürünlerini Uzak Doğu’da Sergiledi

Samsun Yurt Savunma’nın (SYS) amiral gemisi CANiK, ihracat odaklı fuar serüvenini Tayland ile sürdürdü. SYS grup şirketleriyle birlikte ürünlerini dünyaya tanıtan CANiK, İngiltere, Polonya ve Amerika’nın ardından 6-9 Kasım tarihleri arasında Uzak Doğulu ziyaretçileriyle buluştu. Bangkok’ta düzenlenen Defense & Security fuarında CANiK’in ağır makineli tüfek ailesi CANiK M3, CANiK M2 QCB, ve CANiK M2F, bölgede ilk defa aynı anda sergilendi. CANiK, AEI Systems’ın düşük geri tepmeli topu VENOM LR ve UNIROBOTICS’in uzaktan komutalı stabilize silah kulesi ailesi TRAKON ile fuarda ilgi gördü. Fuar boyunca CANiK standına 14 delegasyon ziyareti de gerçekleşti. 

“Uzak Doğu’da Gücümüzü Gösterdik”

SYS Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral, “CANiK olarak dünyanın dört kıtasında her biri ileri teknolojilerle donatılmış inovatif ürünlerimizi gururla sergilemeye devam ediyoruz. Tayland’daki Defense & Security fuarı, Amerika ve Çin arasındaki sıcak gelişmeleri takip ettiğimiz bu dönemde, dünya savunma sanayisi açısından son derece stratejik bir önem taşıyor. Biz de burada tüm ürün ailemizle birlikte, Uzak Doğu’da gücümüzü gösterdik. Yeni iş birliklerine yönelik yoğun bir görüşme trafiği içinde geçen fuarı, gördüğümüz ilgi nedeniyle son derece mutlu tamamladık. Çeyrek asrı geride bırakan CANiK olarak, Türkiye’nin ikinci yüzyılında ülkemizi daha ileriye taşımak ve ihracatımızla dünyada söz sahibi olmak için hedeflerimiz doğrultusunda yola devam ediyoruz” dedi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.