Ana Sayfa Haberler CANiK’in Yeni Tabancaları METE MC9 ile SFx RIVAL-S, SHOT Show’da Meydana Çıktı

CANiK’in Yeni Tabancaları METE MC9 ile SFx RIVAL-S, SHOT Show’da Meydana Çıktı

CANiK, 17-20 Ocak tarihlerinde Las Vegas’ta düzenlenen SHOT Show’da, 2 yeni tabancasının; METE MC9 ile SFx RIVAL-S’nin lansmanını gerçekleştiriyor. Daha küçük polimer gövdeye sahip ve kapağı çelik olan METE MC9, METE serisinin ilk mikro kompakt tabancası olma özelliğini taşıyor. METE serisinin tüm özelliklerini barındıran METE MC9, 28 mm kalınlığı ile konforu ve taşıma kolaylığını bir arada sağlıyor.

METE MC9

SFx RIVAL-S ise polimer gövdeye sahip SFx RIVAL’ın çelik gövdeli versiyonu. Kolay sökülebilir metal gövdeye sahip olan SFx RIVAL-S, polimer gövdeli SFx RIVAL’a kıyasla daha az geri tepme etkisine sahip ve yaklaşık yüzde 30 daha ağır. SFx RIVAL-S, birçok yeni aksesuarı ile birlikte fuardaki yerini aldı.

SFx RIVAL-S

Samsun Yurt Savunma (SYS) Genel Müdürü C. Utku Aral, CANiK’in fuar katılımıyla ile ilgili şunları söylüyor: “CANiK olarak gerek ülkemizde gerekse ABD başta olmak üzere dünya çapında pek çok ülkede başarılar elde ettiğimiz olağanüstü bir seneyi geride bıraktık. Yakaladığımız bu ivmeyi hiç düşürmeden daha da yukarılara çıkarmak için 2023 yılına dair yoğun bir program hazırladık. İlk durağımız olan Las Vegas SHOT Show’da ödüllü tabancamız SFx RIVAL’ın çelik gövdeli versiyonu olan ve sektörün bizlerden uzun yıllardır beklediği SFx RIVAL-S ve METE serisinin ilk mikro kompakt modeli METE MC9’u tanıtmanın heyecanını yaşıyoruz. Geçen sene satışımızın toplamının yüzde 25’sini SFx RIVAL oluşturuyordu. Bu sene de SFx RIVAL-S ile satış beklentimizin üstüne çıkacağımızdan hiç kuşkum yok. Farklı markalardaki tabancalara uyumlu aksesuar programımızı da sergilediğimiz bu fuarda, dünyanın her yerine yayılmış 70’e yakın temsilciliklerimiz ile yoğun bir toplantı sürecimiz de olacak.”

Samsun Yurt Savunma Genel Müdürü C. Utku Aral

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.