Ana Sayfa Haberler CES İleri Kompozit, ADEX 2018’de, Balistik Koruma Ürünlerini Tanıttı

CES İleri Kompozit, ADEX 2018’de, Balistik Koruma Ürünlerini Tanıttı

CES İleri Kompozit, 25-27 Eylül tarihleri arasında, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen Azerbaycan Uluslararası Savunma Fuarı (ADEX)’na katıldı.

Açık Grubu bünyesinde faaliyet gösteren CES İleri Kompozit, fuarda; kendi geliştirdiği miğfer, yelek, zırh gibi kişisel koruma ekipmanlarının yanı sıra kara, deniz ve hava araçlarında kullanılan kompozit balistik zırhlarını, parçacık kalkanını ve eklemeli zırhlarını da sergiledi.

Fuara ilişkin bir değerlendirmede bulunan CES İleri Kompozit Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Şentürk, şunları söyledi: “Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ADEX Fuarı’nın, kardeş ülke Azerbaycan ile işbirliklerimizi güçlendireceğine inanıyoruz. Ayrıca dünyanın birçok ülkesinden fuarı ziyaret eden katılımcılara, Türkiye’nin savunma sanayi alanındaki yetkinliğini de gösterme fırsatı yakaladık. Dünyada her geçen gün yeni güvenlik sorunları ortaya çıkıyor. CES olarak biz de deneyimli mühendis kadromuzla en üst tehdit seviyelerine karşı koruma sağlayan ürünler tasarlayıp üretiyoruz. Bu çerçevede Ar-Ge’ye sürekli yatırım yapıyor, sadece ürün değil teknoloji geliştirmede de sektöre öncülük ediyoruz. ADEX; savunma teknolojileri alanındaki deneyimimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi, sadece Azerbaycan pazarına değil tüm bölgeye tanıtabilmek adına büyük önem taşıyor. Fuarda geliştirdiğimiz ilişkilerin olumlu yansımalarını, en kısa sürede göreceğimize inanıyoruz.”

 985 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.