Ana Sayfa Özel DosyalarIDEF 2021 CES İleri Kompozit’ten, “Ultra Hafif Miğfer” ve “Ultra Hafif Göğüs Plakası”

CES İleri Kompozit’ten, “Ultra Hafif Miğfer” ve “Ultra Hafif Göğüs Plakası”

Hem personel hem de çeşitli platformlar için balistik koruma çözümleri sunan CES İleri Kompozit, fuarda, Ultra Hafif Miğfer ve Ultra Hafif Göğüs Plakası ürünlerini ilk kez sergiledi. Firma, bu ürünleri, özel operasyon birlikleri ve güvenlik güçlerinin, konfor ve balistik koruma konusunda gelişen gereksinimlerini karşılamak üzere tasarladı.

Ultra Hafif Miğfer

Bu ürünlerden Ultra Hafif Miğfer, NIJ 0106.01 standartlarında, ihtiyaca göre farklı seviyelerde koruma sağlıyor. Uluslararası standartlarda uygulanan testleri başarı ile geçen ürün, aksesuarsız haliyle 1 kg’ın altındaki ağırlığıyla dikkat çekiyor.

Ultra Hafif Göğüs Plakası

NIJ 0101.06 standartlarına göre test edilen ve farklı seviyedeki koruma ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde üretilebilen Ultra Hafif Göğüs Plakası ise 750 gramın altında ağırlığa sahip. İnce profile sahip tasarımı, bu ürünü, gizli operasyonlar için ideal hale getiriyor.

Helikopterlere yönelik olarak üretilen balistik koruyucu taban zırhı çözümü.

Fuar sırasında bilgi aldığımız firma yetkilileri, CES İleri Kompozit Ar-Ge birimi tarafından özel olarak geliştirilen bu yeni ürünlerin, ağırlıkları da göz önüne alındığında, rakiplerine kıyasla çok yüksek bir performans gösterdiğinin ve ergonomik tasarımları ile kullanıcıya yüksek bir konfor sunduğunun altını çizdi.

Çeşitli balistik koruma seviyelerinde, kara platformları için üretilen eklemeli zırh modeli.

CES İleri Kompozit, standında, platformlara yönelik olarak geliştirdiği balistik koruma çözümlerini de öne çıkardı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.