Ana Sayfa Haberler CESTRON ve ELSYSCOM’un Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü İlker Aydın Akın, MSI Dergisi Ziyaretinde, Türkiye’deki Çalışmalarına Yönelik Önemli Mesajlar Verdi

CESTRON ve ELSYSCOM’un Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü İlker Aydın Akın, MSI Dergisi Ziyaretinde, Türkiye’deki Çalışmalarına Yönelik Önemli Mesajlar Verdi

Almanya merkezli CESTRON International GmbH (CESTRON) ve ELSYSCOM International GmbH (ELSYSCOM) firmalarının Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü İlker Aydın Akın, 31 Aralık’ta, MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret etti. MSI Dergisi ailesine, sağlıklı ve huzurlu bir 2020 yılı dileyen Akın, derginin yeni ofisi için ise hayırlı olsun temennilerini iletti.

Akın, gerçekleştirdiği ziyarette, görev yaptığı firmalar hakkında bilgiler de paylaştı.  Genel anlamda Radyo Frekans haberleşme sistemlerinin tasarlanması ve üretilmesi üzerine faaliyet gösteren CESTRON ve ELSYSCOM, anahtar teslim çözümleri ile dünyanın birçok bölgesinde faaliyet yürütüyor. Akın, firmalar hakkında şunları söyledi: “Bugün, CESTRON, yüksek frekans (HF), orta frekans (MF), düşük frekans (LF) ve çok düşük frekans (VLF) aralıklarında anahtar teslim anten sistemleri planlayan ve inşa eden dünyadaki birkaç şirketten biri. ELSYSCOM ise modern AM, VHF/FM ve DRM verici sistemleri ile radyo ve veri yayın sistemleri için özelleştirilmiş çözümler üretiyor, tasarlıyor, kuruyor ve anahtar teslim olarak devreye alıyor. Aynı grup bünyesinde bulunan bu iki firma birçok projede ortak roller üstleniyor. Türkiye’de ise Deniz Kuvvetleri Komutanlığının HF, LF ve VLF projelerini ve İstanbul’da inşası devam eden Çamlıca Kulesi’nin Anten Projesi’ni yürütüyoruz. Alanımızda edindiğimiz 20 yıllık deneyimle Türkiye’nin önemli projelerinde daha çok görev almak istiyoruz. Bu kapsamda, iş birliklerimizi ve projelerimizi arttırmak için çalışmalarımız devam ediyor.”

CESTRON ve ELSYSCOM’un Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü İlker Aydın Akın, MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar tarafından ağırlandı.

 2,089 Toplam Görüntüleme,  3 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.