Ana Sayfa Haberler Cinch Connectivity Solutions’tan, Geniş Yelpazede Konnektör ve Kablo Demeti Çözümleri

Cinch Connectivity Solutions’tan, Geniş Yelpazede Konnektör ve Kablo Demeti Çözümleri

MSI Dergisi’nin IDEF 2019 Deniz Sistemleri Özel Sayısı’nda yayımlanan içerik, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Cinch Connectivity Solutions, 100 yılı aşkın süredir; havacılık, uzay, savunma, askeri, ticari ve haberleşme sektörlerinin karmaşık ve yüksek gerekliliklerini karşılayacak şekilde, ihtiyaca özel tasarlanan, aynı zamanda zorlu ortamlarda ve uygulamalarda da kullanılabilen yüksek performansa ve güvenilirliğe sahip yüksek nitelikli konnektör ve kablo demeti çözümleri geliştiriyor.

IDEF 2019’da, çoklu bağlantı teknolojisi içeren geniş ürün gamımızı sergileyecek olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Fuarda, ABD Savunma Bakanlığının Nitelikli Ürünler Listesinde (QPL, Qualified Products List of US DoD) yer alan ürünlerimizi; genişletilmiş ışık demeti esasına göre çalışan fiber optik konnektörlerimizi; RF ve mikrodalga ürünlerimizi; yüksek hızlı, lehimsiz ve kıvrımsız sıkıştırma konnektörleri olan CIN::APSE konnektörlerimiz ile sağlamlık ve yüksek performans bağlantı gerektiren uygulamalarda kullanılan, yoğun şekilde sıkıştırılmış D şeklinde mikro minyatür dikdörtgen konnektörler olan DURA-CON konnektörlerimizi tanıtıyoruz.

 3,235 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.