Ana Sayfa Haberler CNK Montaj ve CNK Havacılık’ın MSI Dergisi Ziyaretinde, Geleceğe Dair Birçok Konu Ele Alındı

CNK Montaj ve CNK Havacılık’ın MSI Dergisi Ziyaretinde, Geleceğe Dair Birçok Konu Ele Alındı

CNK Montaj Genel Müdürü Handan Özdemir, CNK Havacılık Genel Müdürü Arda Kaynar ve CNK Montaj Üretim ve Planlama Sorumlusu Ozan Özdemir, 5 Aralık’ta, MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret etti. Hayırlı olsun dileklerinin iletildiği ziyarette gelecek dönemde yapılacak tanıtım çalışmaları da ele alındı.

CNK Montaj ve CNK Havacılık yöneticileri, MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar ile görüştü. Görüşmede, Bayraktar, firmaların yetkililerine, derginin gelecek dönem faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Bu kapsamda, CNK Montaj ve CNK Havacılık firmalarının faaliyetleri ve tanıtım hedefleri ayrıntılarıyla ele alındı. CNK Montaj ve CNK Havacılık tarafından ilk kez yapılan bu ziyaret, geleceğe dair birçok konunun da konuşulmasına da vesile oldu.

CNK Montaj; savunma sanayi sistemlerinin modifikasyonu, entegrasyonu, alt montajları, komponent montajları ve çeşitli testler üzerine faaliyetlerini sürdürüyor. Firma; Leonardo Helicopters, Boeing, Sikorsky, Bombardier gibi önemli firmaların yanı sıra A400M, HÜRKUŞ ve ANKA gibi kritik projelerde de rol alıyor.

Uçak endüstrisinde dünya çapında üreticiler için rekabet gücü geliştirecek güçlü ve güvenilir bir çözüm ortağı olmak hedefi ile kurulan CNK Havacılık ise bugün; Boeing, Airbus, Bombardier ve TUSAŞ gibi firmaların çeşitli program ve projelerinde önemli görevler üstleniyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.