Ana Sayfa Haberler Collins Aerospace, THY’nin Yeni Uçaklarının Mutfak Ekipmanlarını Sağlayacak

Collins Aerospace, THY’nin Yeni Uçaklarının Mutfak Ekipmanlarını Sağlayacak

MSI Dergisi’nin 187’nci sayısında yayımlanan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Collins Aerospace, 18 Kasım’da, Türk Hava Yolları’nın (THY) tedarik etmekte olduğu Airbus A350 ve Boeing 787 tipi yeni uçakların, mutfak (galley) ekipmanlarını sağlayacağını duyurdu. Firma, bu kapsamda, 25 adet A350 ve 25 adet Boeing 787 için, Essence tipi mutfak ekipmanı tedarik edecek. THY tarafından seçilen Essence ürünleri arasında, fırınlar ve soğutucuların yanı sıra aralarında espresso makinalarının da yer aldığı içecek hazırlayıcıları bulunuyor.

 

Collins Aerospace Mutfak Ekipmanları Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Brian Schmalz, THY’nin tek koridorlu ve çift koridorlu uçakları için uzun yıllar mutfak ekipmanı tedarik ettikten sonra aynı kullanıcıya artık Essence tipi yeni ürünlerinden de verecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Schmalz, ayrıca, “Essence ürünlerimiz, kullanım kolaylığının yanı sıra THY’nin sunduğu birinci sınıf hizmetlere paralel şekilde yüksek kalitede yiyecek ve içecek üretecek şekilde tasarlandı.” şeklinde konuştu.

THY Yatırım ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ahmet Bolat ise “Collins Aerospace yıllardır uçaklarımızın mutfaklarını donatıyor. Sektör lideri bu ürünleri uçaklarımıza yerleştirme konusunda onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

 1,027 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.