Ana Sayfa Haberler COVID-19 Bir Biyolojik Terör Mü? FBI Biyolojik Terör Programı Kurucusu, Türkiye Merkezli Askeri Sağlık Etkinliğinde Açıklayacak

COVID-19 Bir Biyolojik Terör Mü? FBI Biyolojik Terör Programı Kurucusu, Türkiye Merkezli Askeri Sağlık Etkinliğinde Açıklayacak

“Dünyanın ilk tam teşekküllü çevrim içi iş görüşmesi ile ürün sergileme ve uluslararası konferansı” olarak nitelendirilen Military Medical Webex fuarı için geri sayım sürüyor. 9-10 Haziran’da düzenlenecek etkinliğin konukları da açıklanmaya devam ediyor. ABD’nin mikrobiyal adli tıp alanındaki önemli ismi, eski FBI Direktör Yardımcısı ve FBI’ın Biyolojik Terör Programı’nı kuran Randall S. Murch da Military Medical Webex’te konuşacak isimler arasına eklendi.

Dünyanın en önemli mikrobiyal adli tıp uzmanları arasında gösterilen Randall S. Murch, biyoterörizm saldırıları, emniyet ve güvenlik politikaları ile ilgili ilk kez konuşacak. Murch, uzun yıllardır tartışmaları süren biyolojik saldırıların nasıl gerçekleştiğini, ortaya çıkma şekillerini ve nasıl engelleneceğini de bu etkinlikte açıklayacak.

Dünyayı etkisi altına alan Yeni Koronavirüs Hastalığı’nın (COVID-19) bir biyolojik terör saldırısı olup olmadığı konusundaki fikirlerini de katılımcılarla paylaşması beklenen Murch, biyolojik terör saldırıları sonrasında hangi emniyet ve güvenlik politikalarının alınması gerektiğini de anlatacak.

Randall S. Murch

Dünyadaki Ordular, Virüse Karşı ‘Tıbbi Kuvvetler’ini Bu Fuarda Kuruyor

COVID-19 nedeniyle dünya gündeminde olan askeri medikal sektörünün bir araya geleceği çevrim içi fuarda ise pek çok yenilikçi ürün sergilenecek. Türkiye’nin COVID-19 süreç yönetiminde başarılı olmasının arkasındaki, yerli-milli medikal ve yan ürünler de fuarda yer bulacak.  Ürünlerini sergilemek isteyenler için farklı toplantı ve sergileme paket seçenekleri sunan Military Medical Webex, fuarın katılımcı sayısını da 1.000 kişi ile sınırlandı. Dünyanın birçok ordusunun askeri tedarik ofisleri Military Medical Webex’te yeni nesil askeri medikal satın almalarının ilk kararını bu fuarda verecek.

Military Medical Webex ile;

  • Zırhlı medikal araçlar,
  • Hava sağlığı ve hizmetleri,
  • Temiz oda teknolojisi,
  • Sağlık bilgi ve yönetim sistemleri,
  • Laboratuvar, analitik, biyoteknoloji cihazları ve hizmetleri
  • Tıbbi cihazlar
  • Medikal teknolojiler
  • Çok özel fütürist çözümler,
  • Laboratuvar hizmetleriyle,
  • Pazarlama Hizmet Sağlayıcısı, Distribütör, Dağıtıcı, Lojistik çözümleri sunan şirketler, dünya ordularının askeri tedarik ofisleriyle katılımcı şirketler ürünlerini sergileme fırsatı elde ediyor.

Detaylı bilgi için: https://www.militarymedical.com.tr/

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.