Ana Sayfa Haberler CSH ve UAVERA, SAHA EXPO’da Boy Gösterdi

CSH ve UAVERA, SAHA EXPO’da Boy Gösterdi

Coşkunöz Savunma ve Havacılık (CSH) ile UAVERA, ürünlerini ve çözümlerini, 25-28 Ekim tarihleri arasında düzenlenen SAHA EXPO 2022’de tanıttı.

Fuarda, Coşkunöz’e ait stant alanında holdingin savunma-havacılık alanında faaliyet gösteren şirketleri Coşkunöz Savunma ve Havacılık (CSH) ve UAVERA’nın yanı sıra mesleki eğitim alanında projeler yürüten Coşkunöz Eğitim Vakfı (CEV) da yer aldı. Standı, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ve TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal ile birçok ziyaretçi ve firma yetkilisi ziyaret etti.

Çok sayıda katılımcının ziyaret ettiği stantta Coşkunöz Savunma ve Havacılık İnsan Kaynakları birimi de ziyaretçilere kariyer fırsatları ve genç yetenek programlarıyla ilgili de detaylı bilgi verdi. Şirkette kariyer yapmak isteyen kişilerin iş başvuruları da alındı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.