Ana Sayfa Haberler CTECH, Zorlu Kış Tatbikatında Ürünlerini Sergiledi

CTECH, Zorlu Kış Tatbikatında Ürünlerini Sergiledi

Alper Çalık / savunmahaber.com

CTECH, 20 Şubat’ta yayınladığı basın bülteni ile 14-16 Şubat tarihleri arasında, 14’üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı tarafından Kars’ta bulunan Akbaba Atışlı Tatbikat Alanı’nda icra edilen Kış Tatbikatı-2017’de, ürünlerini sergilediğini duyurdu.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Kara Havacılık Komutanlığının katılımıyla müşterek fiilî ve atışlı olarak icra edilen tatbikat, -25°C’ye kadar ulaşan ağır kış şartlarında gerçekleştirildi. CTECH, zorlu koşullarda icra edilen tatbikatın sahra şartlarında kurulan standında; uydu ve haberleşme sistemlerine yönelik geliştirdiği ürünlerden Frekans Atlamalı X Band uydu terminalini; insansız hava araçları için geliştirdiği BLOS ve LOS uydu terminallerini; mobil görüntü ve veri aktarma ürün grubundan ise Modeo ve MOBIoT ürünlerini sergiledi. CTECH standı, seçkin gözlemci gününde, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak’ın da aralarında olduğu askeri heyet tarafından ziyaret edildi.

 1,121 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.