Ana Sayfa IDEF 2021 – Deniz Sistemleri Özel Sayısı Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR’in IDEF 2021 Mesajı

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR’in IDEF 2021 Mesajı

Türk savunma sanayiinin son yıllarda göstermiş olduğu gelişim, birçok alanda firmalarımızın platform, sistem ve yeteneklerinin yurt dışı pazarlarda talep edilir hale gelmesini sağlamıştır. Bu talebi sürekli kılmak adına IDEF Fuarı’nda yapacağımız uluslararası iş birliği faaliyetleri de oldukça faydalı olacaktır.

Bu yıl 15.’sini düzenleyeceğimiz IDEF, dünyanın en prestijli savunma sanayii fuarları arasında yer almaktadır. Dünyanın tüm coğrafyalarından üst düzey devlet ve özel sektör yetkilileri IDEF’e katılım sağlamaktadır.

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleştirilecek IDEF 2021, savunma, güvenlik, denizcilik, havacılık ve uzay sanayii sektörlerinde platform, sistem ve malzeme üreticilerine ev sahipliği yapacaktır.

Katılımcı firmaların imkân ve kabiliyetlerinin tanıtımını yapabilmeleri için her türlü imkânın sağlanacağı fuarda firmalarımız, yerli ve milli olarak geliştirdikleri platform ve sistemlerini sergileme imkânına sahip olacaklardır.

IDEF 2021 Fuarı’nın savunma sanayii iş birliğimizin yoğun olarak devam ettiği ülkeler ile iş birliği faaliyetlerimizi gözden geçireceğimiz önemli bir platform olacağını değerlendiriyoruz.

IDEF 2021 Fuarı’nın ülkemiz adına başarı ile tamamlanmasını temenni ediyor ve tüm katılımcılara faydalı bir fuar geçirmelerini diliyorum.

Prof. Dr. İsmail DEMİR

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.