Ana Sayfa Haberler DASAL, Ürdün’deki Varlığını Petra Global İş Birliği ile Güçlendirecek

DASAL, Ürdün’deki Varlığını Petra Global İş Birliği ile Güçlendirecek

DASAL, Petra Global ile yapılan iyi niyet sözleşmesi (MoU) ve acentelik anlaşması ile iş birliği adımlarını güçlendiriyor. DASAL, 23 Şubat’ta imzalanan anlaşma ile özellikle Ürdün’deki ihracat potansiyelini arttırmayı ve ticaret faaliyetlerini geliştirmeyi amaçlıyor. DASAL’ın Ürdün pazarındaki etkinliğini arttırmak amacıyla gerçekleştirilen bu anlaşma çerçevesinde, iki firma ortak çalışma modeli sergileyecek.

Petra Global ise bu anlaşma ile DASAL’ın insansız hava araçlarının taktik ve operasyonel kabiliyetlerinden faydalanarak önemli bir kuvvet çarpanı elde edecek. İki firma arasındaki bu stratejik iş birliği, Ürdün’deki ihracat potansiyelini değerlendirmek ve ticaret faaliyetlerini daha etkili bir şekilde yönlendirmek adına bir platform sağlayacak. Bu iş birliğiyle, her iki taraf da ortak amaçlarına ulaşmak adına kaynaklarını birleştirerek güçlü bir sinerji yaratmayı hedefliyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.