Ana Sayfa Haberler DDC ve TARGET Grup, Sektörün Özel İhtiyaçlarına Yönelik Çözümleri, DDC Çalıştayı’nda Anlatacak

DDC ve TARGET Grup, Sektörün Özel İhtiyaçlarına Yönelik Çözümleri, DDC Çalıştayı’nda Anlatacak

Dünyanın, alanında önde gelen firmalarından DDC (Data Device Corporation), Türk savunma ve havacılık sanayisine daha iyi hizmet verebilmek için, 43 yıldır sektörün çözüm ortağı olan TARGET ile iş birliğini genişletiyor. Bu kapsamda başlatılan çalışmaların ilki, DDC için Türkiye’de ilk defa düzenlenecek DDC Workshop (DDC Çalıştayı) etkinliği olacak.

21 Mart’ta, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Teknokent İkizler Binası’nda düzenlenecek çalıştayda, katılımcılar; ürün geliştirme, üretim ve test süreçlerinde DDC’nin sunduğu teknolojiler ve aşağıdaki soruların cevapları hakkında, çok detaylı bilgi edinme fırsatı bulacak.

  • DDC, veri yolu çözümlerinin geleceği ile ilgili hangi iş birliklerini yapıyor?
  • Uzay uygulamalarında yüksek güvenilirlik nasıl sağlanabilir?
  • DDC, sistem seviyesi entegrasyon çalışmalarınızı nasıl daha kolay hâle getirebilir?

Çalıştayın fuaye alanında ise DDC ürünleri sergilenecek.

Savunma, aviyonik ve uzay uygulamaları ile endüstriyel havacılık uygulamalar için; başta veri yolu, elektrik motoru kontrolü ve katı hâlli güç kontrolü olmak üzere, geniş bir yelpazede çözümler sağlayan DDC, özellikle MIL-STD-1553 veri yolu ürünleri ile sektör tarafından yakından tanınıyor. Uzun süredir, sektörün güvenilir bir tedarikçisi olan DDC, çalıştayda, MIL-STD-1553 ürünleri kadar iddialı olduğu diğer çözümlerini de paylaşacak. DDC ürünlerinin, performansın yanı sıra bir diğer önemli özelliği de ihracat kısıtlamalarına tabi olmaması.

DDC ürünlerinin kullanıcıları, TARGET’in tedarik süreçlerinde ve ürün desteğinde kattığı değerin farkını da görecekler. Bunların ilk adımı olan bu çalıştayda, yeni sinerjilerin ortaya çıkartılması da hedefleniyor.

Etkinliğe katılım ve etkinlikle ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayabilir ya da TARGET ile irtibata geçebilirsiniz.

https://www.eventbrite.com/e/ddc-workshop-day-tickets-42453748304

 923 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.