Ana Sayfa Haberler Defence Port Turkey, Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Defence Port Turkey, Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Bu yıl 5’incisi düzenlenen Defence Port Turkey fuarı, tüm hızıyla devam ediyor. 24 Ekim’de, Pakistan’ın başkenti İslamabad’da kapılarını ziyaretçilerine açan fuar, 26 Ekim akşamına kadar devam edecek. Savunma ve havacılık sanayisinde iki büyük ortak olan Türkiye ve Pakistan’ın sektör firmalarının yoğun ilgi gösterdiği fuar, birçok yeni iş birliği görüşmelerine de vesile oldu.

MSI Dergisi’nin medya sponsoru olduğu fuara, Pakistan tarafından Senato Başkanı Sadiq Sanjrani, Parlamento İlişkileri Bakanı Azam Svati, Savunma Üretimi Bakanlığı Genel Sekreteri (E) Korgeneral Dr. Muhammad Zahid Latif, HI(M)’ın yanı sıra Pakistan Başbakanı İmran Khan’ın savunma sanayi danışmanı ve birçok yetkili isim katıldı. Fuarda, Türkiye’yi ise Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Mustafa Murat Şeker ve beraberindeki heyet temsil ediyor. Fuarın katılımcıları arasında iki ülkenin silahlı kuvvetlerinden temsilciler de yer aldı.

İşte heyet ziyaretleri ve görüşmelerle dolu dolu geçen fuardan bazı görüntüler:

 1,472 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.