Ana Sayfa Haberler Defence Port Turkey’in Yeri ve Tarihi Değişti

Defence Port Turkey’in Yeri ve Tarihi Değişti

Defence Port Turkey’in yeri ve tarihinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Pakistan ziyareti dolayısıyla değişikliğe gidildi. Alınan karara göre fuar; 24-26 Ekim’de, İslamabad’da düzenlenecek.

Fuarın düzenleyicisi Capital Expo tarafından 1 Ekim’de yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Ekim’de gerçekleştireceği Pakistan resmî programı çerçevesinde, Pakistan Savunma Üretim Bakanlığı talebi ve Savunma Sanayi Başkanlığımızın da onayı ile fuarımızın iki ülke ilişkilerini geliştirmek ve dünyaya önemli mesajlar vermek için İslamabad’a alındığını ve buradaki Pakistan Savunma Üretim Bakanlığının tahsis ettiği bir askeri alanda gerçekleştirileceğini ivedi olarak duyurmak isteriz. Bu bağlamda; fuar tarihlerimiz 24-26 Ekim 2019 olarak yeniden düzenlenmiştir. İki ülke liderinin olası fuar ziyaretleri kapsamında gerçekleşecek protokol değişiklikleri de konfirmasyonların akabinde paylaşılacaktır.”

 1,158 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.