Ana Sayfa Haberler DEİK, Savunma ve Havacılık Firmaları ile Mali Büyükelçisini Buluşturdu

DEİK, Savunma ve Havacılık Firmaları ile Mali Büyükelçisini Buluşturdu

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Mali İş Konseyi Yürütme Kurulu, 4 Haziran’da, Mali’nin Türkiye Büyükelçisi Mohamed Aly AG İbrahim’in de katıldığı bir toplantı gerçekleştirdi. DEİK Başkanı Nail Olpak’ın da katıldığı toplantıda, aralarında İndes Mühendislik, GES Mühendislik, Katmerciler ve Turaç gibi savunma ve havacılık sanayisinden firmaların temsilcilerinin de bulunduğu yürütme kurulu üyeleri, kendi firmalarını büyükelçiye tanıtma imkânı buldular. Bunlardan savunma ve havacılık sanayisi firması olanlar ve temsilcileri şu şekilde:

  • Aynı zamanda DEİK Mali İş Konseyi Başkanı da olan Turaç Genel Müdürü Fatih Altunbaş
  • GES Mühendislik Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Baytar
  • İndes Mühendislik Kalite Kontrol Mühendisi Büşra Şahin
  • Katmerciler İş Geliştirme Yöneticisi Cihangir Çilingir

MSI Dergisi’nin de katıldığı toplantıda konuşulan önemli konulardan birisi, Mali CEO Forum oldu. Henüz detayları belli olmayan bu etkinliğin Malili ve Türk iş insanlarını bir araya getirerek, katılımcılarına yeni iş geliştirme fırsatları sunması hedefleniyor.

Yönetim kurulu, ileri bir tarihte toplantı ile büyükelçi ile tekrar bir araya gelecek. Bu toplantıda yönetim kurulunda temsilcisi bulunan firmalar, yapacakları sunumlarla firmalarını büyükelçiye daha detaylı tanıtabilecekler.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.