Ana Sayfa Haberler Deniz Sistemleri Semineri 2019’da Öne Çıkanlar

Deniz Sistemleri Semineri 2019’da Öne Çıkanlar

MSI Dergisi’nin 186’ncı sayısında yayımlanan DSS 2019 Özel Dosyası’nda yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

 

Barok Savunma, seminerde açtığı stant ile İç Konuşma Sistemi’ni ve BRK-XLIGHT-STANDART projektörünü tanıttı. Firmanın, kara ve deniz platformlarına yönelik geliştirdiği projektör, kayar bilezikli olması ve pozisyonunu bilmesi ile öne çıkıyor. Böylece, projektör, incelenecek bölgeye tutulduğu anda açılarak sürpriz etkisi yaratıyor. Bu özelliklerin olmadığı projektörler ise açık bir şekilde hedefine doğru yönlendiriliyor ve kendini belli ediyor.

 

Askeri ve sivil deniz platformlarının helikopter pistlerinin tasarım ve inşa süreçlerinde; danışmanlık, sertifikasyon ve test hizmetleri veren HeliPLAT da seminerde yerini aldı.

 

Denizaltı kurtarma alanında önde gelen firmalardan olan JFD, Türkiye’deki faaliyetlerini yürütmek üzere, 13 Ekim’de, Armelsan ile ortaklık kurdu. JFD-Armelsan adını alan ortaklık da seminer katılımcıları arasındaydı. Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, standını ziyaret ederek firmanın faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

 

Semineri ziyaret eden Mir İzolasyon ekibi, firmanın sektörle yürüttüğü iş birliklerini kuvvetlendirdi.

 1,114 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.