Ana Sayfa Haberler Dijital Gündem, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’i Konuk Ediyor

Dijital Gündem, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’i Konuk Ediyor

Her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği video konferanslar ile dijital dünyanın nabzını tutan Dijital Gündem, 15 Mayıs 2020 tarihinde, dördüncü etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Sunuculuğunu, Bilişim Medyası Derneği Başkanı ve gazeteci Musa Savaş’ın üstlendiği video konferansın bu haftaki konusu, “Salgınla Mücadele Sürecinde RTÜK” ve konuğu Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin. MSI Dergisi ise daha önceki Dijital Gündem etkinliklerinde olduğu gibi bu etkinliğin de Resmi Yayını ve Basın Sponsoru.

Video konferansta, yayıncılık ve son dönemdeki gelişmeler ile ilgili olarak aklınıza ne gelirse RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’e sorulacak. Ayrıca, salgın sonrasında, görsel ve işitsel yayıncılık alanında yaşanan gelişmelere de değinilecek.

Bunlar ve çok daha fazlasının yanıtı, 15 Mayıs saat 11:00’da gerçekleştirilecek, “Salgınla Mücadele Sürecinde RTÜK” konulu video konferansta ele alınacak.

Türk Telekom ana sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinliği, iki alternatif platform üzerinden izlemek mümkün. Bu platformlardan ilki olan Karel Video Konferans uygulamasını tercih eden izleyiciler, etkinliği daha yüksek çözünürlükte takip edebilmenin yanı sıra etkinlik boyunca akıllarına takılan soruları, uygulama üzerinden gönderebilecekler. Konferans sırasında sorulan sorular ise etkinlik sonunda derlenerek, yetkililere iletecek ve gelen yanıtlar, Dijital Gündem’in web sitesinde yayınlanacak. Bunun için tek yapılması gereken, etkinliğe kayıt olarak uygulamayı indirmek ve e-posta ile gönderilecek talimatlara uygun olarak, etkinlik başlamadan 15 dakika önce etkinliğe katılmak. Bir diğer alternatif ise etkinliği, Dijital Gündem’in Youtube kanalı üzerinden izlemek.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt için: https://www.dijitalgundem.net/salginla-mucadele-surecinde-rtuk/

Dijital Gündem’in Youtube kanalına gitmek için: https://www.youtube.com/channel/UCQZv_s3wnhsosEGpMsF9CyQ

Dijital Gündem Hakkında

Dijital Gündem, 11 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Sentez Medya Ltd. tarafından kuruldu. dijitalgundem.net adresi üzerinden çalışmalarını yürüten Dijital Gündem, video konferanslar ve yayıncılık alanlarında faaliyet gösteriyor. Odaklandığı sektörler ise Bilişim, Telekom, Siber Güvenlik, Kişisel Verileri Koruma, Savunma ve Uydu. Dijital Gündem, her hafta yeni bir video konferans ile takipçilerinin karşısına çıkıyor. Bu etkinliklerde, bilişimden savunma sanayisine, siber güvenlikten teknolojiye pek çok farklı konu; kamunun önemli isimleri, sivil toplum kuruluşu (STK) yöneticileri ve alanında uzman konuşmacılar tarafından masaya yatırılıyor. Dijital Gündem, her etkinliğin ardından yayınladığı detaylı içerikler ile sektörde bir fark yaratıyor.

 2,124 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.