Ana Sayfa Haberler DIMDEX 2024, 200’ü Aşkın Firma ve 9 Uluslararası Pavilyonu Buluşturacak

DIMDEX 2024, 200’ü Aşkın Firma ve 9 Uluslararası Pavilyonu Buluşturacak

Doha Uluslararası Deniz Savunma Fuarı ve Konferansı (DIMDEX 2024) 8’inci kez ziyaretçilerini ağırlayacak. 4-6 Mart tarihlerinde Katar Ulusal Kongre Merkezi’nde (QNCC) kapılarını açacak olan fuarda bu yıl 200’den fazla firma ve 9 uluslararası pavilyon yer alacak. Uluslararası ve yerel firmaların savunma ve deniz güvenliği alanında çözüm, yenilik, teknoloji ve kabiliyetlerini sergileyeceği fuar, bu yıl “Deniz güvenliğinin geleceğini ve daha ötesini bugünden yaratmak” temasıyla düzenleniyor.

Katar Devleti Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad Al-Thani’nin himayesinde gerçekleştirilecek olan DIMDEX 2024, Katar Silahlı Kuvvetleri tarafından düzenleniyor. Fuarda Türkiye, ABD, İtalya, Fransa, Almanya, Birleşik Krallık, İran, Çin ve Katar’dan çok sayıda şirket, otorite ve kurumu temsil eden 9 uluslararası pavilyon yer alacak. Uluslararası katılımın yanı sıra, ulusal şirketler, yetkililer ve kurumlar da ürün ve çözümleriyle fuarda yer alacak.

“Küresel Savunma İş Birliği ve Yenilikler için Önemli Bir Platform”

DIMDEX Organizasyon Komitesi Başkanı Kurmay Tuğgeneral Abdulbaqi Saleh Al-Ansari, “DIMDEX en önemli ve önde gelen uluslararası ve Katarlı savunma kuruluşlarını kendine çekmeye devam ederek küresel ölçekteki lider konumunu bir kez daha ortaya koyuyor. Bu yılki etkinliğe beklenen geniş katılım, uluslararası pavilyonlara katılan pek çok şirket ve ülke için savunma alanındaki yeniliklerini sergileyebilecekleri önemli bir platform haline gelen DIMDEX’in bölgesel ve küresel ölçekteki önemini gösteriyor.” ifadelerini kullandı. Sergi ve beraberindeki etkinliklere katılmak için kayıtlar https://register.dimdex.a101.co/visitor/ linki üzerinden yapılabiliyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.