Ana Sayfa Haberler DIMDEX 2024’ün Stratejik Ortağı ve Altın Sponsoru Barzan Holding Oldu

DIMDEX 2024’ün Stratejik Ortağı ve Altın Sponsoru Barzan Holding Oldu

Katar’ın başkenti Doha’da bu yıl 8’incisi düzenlenecek olan Doha Uluslararası Deniz Savunma Fuarı ve Konferansı’nın (DIMDEX 2024), Stratejik Ortağı ve Altın Sponsoru, Barzan Holding oldu. İmza töreni, Katar Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanı Kurmay Korgeneral (Pilot) Salem bin Hamad bin Mohammed bin Aqeel Al Nabit’in huzurunda gerçekleşti. Anlaşma, DIMDEX Organizasyon Komitesi Başkanı Kurmay Tuğgeneral (Deniz) Abdulbaqi Saleh Al-Ansari ve Barzan Holdings CEO Yardımcısı Mohammed Al Marri tarafından imzalandı. 4-6 Mart tarihleri arasında Katar Ulusal Kongre Merkezi’nde (QNCC) gerçekleştirilecek olan fuar, “Deniz güvenliğinin geleceğini ve daha ötesini bugünden yaratmak” temasına yoğunlaşacak.

Katar Ulusal Vizyonu’nun Parçası

İmza töreninde konuşan Katar Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanı Al Nabit, ülkenin askeri sanayisini geliştirmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için yerel kabiliyetlere güvendiklerini belirterek, “Bu, kuvvetlerimizin kabiliyetlerini arttırmaya ve çeşitli zorluklarla başa çıkmak için sürekli hazır olmalarını sağlamaya katkıda bulunacak Katar Ulusal Vizyonu’nun bir parçasıdır. Stratejik hedeflerimize ulaşmak ve kabiliyetlerimizi en üst seviyelere çıkarmak için yerel ve uluslararası ortaklarımızla işbirliği yapmaya devam edeceğiz.”

“Değerli Bir Platform Olacak”

DIMDEX Organizasyon Komitesi Başkanı Al-Ansari de Barzan Holdings Group’un fuarın Stratejik Ortağı ve Altın Sponsoru olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “DIMDEX, Barzan Holdings ve çeşitli ulusal şirketlerin yeteneklerini dünyanın dört bir yanından gelen resmi delegasyonlara ve ziyaretçilere sergilemeleri için değerli bir platform olacak. Bu iş birliğinin her iki tarafa da fayda sağlayacağından ve yerel firmaların savunma alanındaki konumlarının uluslararası düzeyde güçlendirilmesine katkıda bulunacağından eminiz.” ifadelerini kullandı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.