Ana Sayfa Haberler DIMDEX Organizasyon Komitesi, Katar’da Görev Yapan Diplomatları Bilgilendirdi

DIMDEX Organizasyon Komitesi, Katar’da Görev Yapan Diplomatları Bilgilendirdi

DIMDEX Organizasyon Komitesi, Katar’da görev yapan büyükelçileri, askeri ve ticari ataşeleri ve askeri temsilcileri, 21-23 Mart tarihlerinde kapsılarını açacak DIMDEX 2022 hakkında bilgilendirdi. Komiteyle diplomatları bir araya getiren bilgilendirme toplantısı, 21 Şubat’ta gerçekleştirildi. Toplantıda, DIMDEX 2022’yle ilgili güncel rakamlar da verildi. Buna göre etkinliğe, yaklaşık 20 ülkeden 200’ün üzerinde kuruluşun katılması bekleniyor.

DIMDEX Organizasyon Komitesi Başkanı Tuğamiral Abdulbaqi Al Ansari, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, “Organizasyon Komitesi olarak hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz ve sorunsuz, güvenli ve başarılı bir etkinlik için çok sıkı çalışıyoruz.” dedi.

Diplomatlar, toplantıda, COVID-19 salgınına dair planlanan tedbirler hakkında da bilgi aldılar. Organizasyon Komitesi, resmi heyetler için planladığı ağırlama hizmetlerini de katılımcılara anlattı.

 168 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.