Ana Sayfa Haberler DSEI 2019’da Öne Çıkanlar

DSEI 2019’da Öne Çıkanlar

MSI Dergisi’nin 185’inci sayısında yayımlanan DSEI 2019 Özel Dosyası’nın İlk Bölümü’nde yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

SAHA İstanbul’un DSEI 2019 standı, kümelenme firmalarının iş geliştirme faaliyetlerinin merkezi oldu. Standı, Prof. Dr. İsmail Demir de ziyaret etti.

 

ASPİLSAN üst yönetimi de fuara, ziyaretçi olarak katıldı. Soldan sağa: ASPİLSAN Direktörü Nihat Aksüt, ASPİLSAN Yönetim Kurulu Üyesi Bedri Dursun, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) Genel Müdür Vekili Sadık Piyade ve TSKGV Mali İşler ve İşletme Grup Başkanı Erhan Sipahioğlu.

 

AMETEK, fuarda, pilotlara yönelik ısı yönetimi çözümünü ön plana çıkarttı. Ayyazılım Genel Müdürü Atilla Yenidoğan da ürünlerinde ana çözüm ortağı olan AMETEK’in standını ziyaret etti.

 

DDC ve Türkiye’de iş birliği yaptığı TARGET Grup yetkilileri, DSEI 2019’da da bir araya geldiler. DDC ve TARGET Grup, sektörün ihtiyaç duyduğu kritik sistem ve bileşenleri karşılamak için iş birliklerini sürdürüyorlar.

 

 

Sahada kullanılabilen medikal cihazlar geliştiren ZOLL, ürünlerini, Türk kullanıcıların hizmetine de sunmayı hedefliyor.

 1,739 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.