Ana Sayfa Haberler e-Safe Digital, Yerli ve Milli Siber Güvenlik Ürünlerinde, Uluslararası İş Birliğini Masaya Yatırıyor

e-Safe Digital, Yerli ve Milli Siber Güvenlik Ürünlerinde, Uluslararası İş Birliğini Masaya Yatırıyor

Sentez Medya, e-Safe Digital markası altındaki ikinci video konferans etkinliğini, “Yerli ve Milli Ürünlerde Uluslararası İş Birliği” teması ile 3 Eylül Saat 11:00’de gerçekleştirecek. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan’ın da konuk olacağı etkinlikte, siber güvenlik özelinde, yerli ve milli ürünlerle ilgili yürütülebilecek uluslararası iş birlikleri masaya yatırılacak.

MSI Dergisi’nin Resmi Yayın ve Basın Sponsoru olduğu etkinliğin moderatörlüğünü, e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri Başkanı Musa Savaş üstlenecek. Etkinlikte yer alacak diğer konuşmacılar ise şu isimler olacak:

  • Yakup Börekçioğlu, Trend Micro Akdeniz Ülkeleri, İsrail, Rusya Federasyonu ve Türki Cumhuriyetler Bölge Başkanı
  • Dr. Mehmet Akif Nacar, HAVELSAN Genel Müdürü
  • Yusuf Kıraç, Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı
  • Mustafa Dayıoğlu, TÜBİTAK BİLGEM Siber Güvenlik Enstitüsü Müdürü
  • Mustafa Özçelik, Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) Siber Güvenlik ve Bilişim Sistemleri Grup Başkanı

İş Birlikleri, İhracat Potansiyelini Arttırıyor

Türkiye’deki bilişim firmaları tarafından geliştirilen pek çok yerli ve milli ürün bulunuyor. Bu ürünlerin, uluslararası sahada kendini kanıtlayan yazılımlar tarafından desteklenmesi, ihracat potansiyellerini önemli ölçüde arttırıyor.

e-Safe Digital’in 3 Eylül’de gerçekleştireceği etkinlikte, olası iş birlikleri ele alınacak. İş birliği konusu, TÜBİTAK tarafından geliştirilen yerli ve milli işletim sistemi PARDUS ve PARDUS’un iş ortaklarından Trend Micro tarafından geliştirilen Deep Security ürünü üzerinden masaya yatırılacak.

Etkinlik, Karel Video Konferans uygulaması ve e-Safe Digital’in YouTube Kanalı olmak üzere iki alternatif platform üzerinden izlenebilecek. Karel Video Konferans uygulamasını tercih eden izleyiciler, etkinliği daha yüksek çözünürlükte takip edebilmenin yanı sıra sorularını etkinlik sırasında uygulama üzerinden gönderebilecekler.

Etkinlik, e-Safe Digital’in https://www.youtube.com/e-safeorg adresindeki Youtube kanalından da canlı olarak yayınlanacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi https://e-safe.org/e-safe-digital-yerli-ve-milli-siber-guvenlik-urunlerinde-uluslararasi-is-birligini-masaya-yatiriyor-14738 linkinden alınabilecek ve aynı adresten kayıt yaptırılabilecek.

Karel Video Konferans uygulamasını tercih eden katılımcılar kayıt yaptırdıktan ve uygulamayı indirdikten sonra, e-posta ile gönderilecek süreci izleyerek, etkinliğe giriş yapabilecek.

 802 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.